Technikai Támogató (Technical Support) - Debrecen

A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője, valamint az easyTRACK járműkövető rendszer gyártója, felvételt hirdet Technikai Támogató (Technical Support) pozícióra debreceni irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • ügyfeleinek támogatása technikai kérdésekben telefonon és e-mail-en
  • technikai támogatásra beérkező hibajegyek rögzítése, karbantartása, hívások kezelése
  • GPS nyomkövető eszközök és perifériáinak naprakész ismerete
  • GPS nyomkövető eszközök tesztelése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • középfokú végzettség
  • kiemelkedő kommunikációs képesség
  • dinamikus, határozott, kitartó személyiség
  • problémamegoldó gondolkodásmód
  • precizitás, minőségi munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos, kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • rendszeres, változatos csapatépítő programok
  • szakmai fejlődés

ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat helpdesk, service desk területen
  • műszaki, logisztikai vagy biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen, 4034 Vágóhíd utca 2.

A jelentkezéshez kérjük, küldj fényképes önéletrajzot valamint motivációs levelet az alábbi linken található "JELENTKEZEM" gombra kattintva:

Tovább a profession.hu-ra >>>

Ragadd meg a lehetőséget és csatlakozz a TELL csapatához!