Pénzügyi ügyintéző - Debrecen

A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője, valamint az easyTRACK járműkövető rendszer gyártója, felvételt hirdet pénzügyi ügyintéző pozícióra, debreceni irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • A cég termékértékesítésével és szolgáltatásnyújtásával kapcsolatos teljes körű adminisztratív ügyintézés
  • Kintlévőség-kezelés adminisztrációs feladatai
  • Kapcsolattartás partnerekkel e-mailben és telefonon
  • Ügyfélmegkeresésekből eredő megrendelések lebonyolítása, dokumentálása
  • Készletkezelés vállalatirányítási rendszerben
  • Kimenő számlák kiállítása, postázás, iktatás

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT:

  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzésben szerzett tapasztalat (SAP, NAVISION)
  • Hasonló munkakörben eltöltött min. 2 éves tapasztalat (referenciával igazolható módon)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, stabil, dinamikusan fejlődő IT vállalat által nyújtott ideális munkakörülmények
  • Teljes munkaidő
  • Jó csapatszellem
  • Változatos munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen

A jelentkezéshez kérjük, küldj fényképes önéletrajzot valamint motivációs levelet az alábbi linken található "JELENTKEZEM" gombra kattintva:

Tovább a profession.hu-ra >>>

Ragadd meg a lehetőséget és csatlakozz a TELL csapatához!