Export értékesítő - Budapest

A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője, felvételt hirdet EXPORT ÉRTÉKESÍTŐI pozícióra budapesti irodájába.

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése külföldi ügyfelek részére
  • Új cégek folyamatos és aktív felkutatása, megkeresése telefonon
  • Direkt e-mailek és marketing anyagok kiküldése az ügyfelek részére aktuális ajánlatokról
  • Folyamatos kapcsolattartás megszerzett ügyfelekkel
  • Értékesítési volumen növelése
  • Partner adatbázis nyilvántartása CRM rendszerben
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Biztos, felsőfokú angol üzleti nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott kommunikáció, kreatív, ügyfélközpontú beszélőkészség
  • Agilis hozzáállás, elszántság, kitartás
  • Önálló, proaktív, igényes munkavégzés
  • Udvarias, empatikus jellem
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki/üzleti/kommunikációs végzettség
  • Műszaki érdeklődés/szemlélet
  • Biztonságtechnikai ismeretek
  • Egyéb nyelv felsőfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges laptop és telefon
  • Képzések, tréningek, belső oktatások a naprakész szakmai tudás biztosítására
  • Hosszútávú munkalehetőség, megbízható háttér
  • Motiváló csapat, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Budapesten belüli központi elhelyezkedés
  • „Dolce vita” napok
  • Kávé- és teafüggőségi lehetőség
  • Csapatépítő programok

Jelentkezését fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, valamint magyar és angol nyelvű motivációs levéllel várjuk a [email protected] email címre.