Export értékesítő - Budapest

Álláshirdetés - Export értékesítő

A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője felvételt  hirdet EXPORT ÉRTÉKESÍTŐI pozícióra budapesti irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • a vállalat termékeinek értékesítése külföldi partnerek részére
  • új cégek felkutatása
  • aktív piacbővítés, direkt értékesítés
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felsőfokú mérnöki/informatikai/műszaki végzettség
  • dinamikus, határozott, kitartó személyiség
  • teljesítményorientált gondolkodásmód
  • precizitás, minőségi munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos, kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem és teljesítményarányos kompenzációs csomag
  • rendszeres, változatos csapatépítő programok
  • szakmai fejlődés képzéseken, kiállításokon

ELŐNYT JELENT:

  • további nyelvek ismerete
  • releváns szakmai tapasztalat direkt értékesítésben
  • biztonságtechnikai termékek piacának ismerete
  • nemzetközi értékesítői tapasztalat

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Nem szükséges

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfokú/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

A jelentkezéshez kérjük, küldj bemutatkozó videót/motivációs levelet és egy fényképes önéletrajzot angolul és magyarul a [email protected] email címre.