Értékesítési asszisztens - Debrecen

A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője, valamint az easyTRACK járműkövető rendszer gyártója, felvételt hirdet értékesítési asszisztens pozícióra, debreceni irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • Ügyfélkapcsolat kezelés
  • Az értékesítési folyamat adminisztratív támogatása
  • Értékesítési vezető munkájának segítése

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, önálló, igényes munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Ügyfélszolgálati területen eltöltött legalább 3 év gyakorlat
  • Microsoft Office készségszintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki érzék (logisztika/gépjárműtechnika)
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat
  • Társalgási színtű angol nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, stabil, dinamikusan fejlődő IT vállalat által nyújtott ideális munkakörülmények
  • Jó csapatszellem
  • Változatos munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen

A jelentkezéshez kérjük, küldj fényképes önéletrajzot valamint motivációs levelet az alábbi linken található "JELENTKEZEM" gombra kattintva:

Tovább a profession.hu-ra >>>

Ragadd meg a lehetőséget és csatlakozz a TELL csapatához!