Elektronikai műszerész - Debrecen

A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője felvételt hirdet Elektronikai műszerész pozícióra debreceni irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • Forrasztási feladatok szakszerű ellátása
  • Általános tesztelési feladatok ellátása és azok visszakereshető igazolása
  • Termékcsomagolás a belső előírásoknak megfelelően
  • Minőségirányítási kézikönyvben és a kapcsolódó dokumentumokban meghatározottak maradéktalan elvégzése
  • Kézi összeszerelés
  • Félkész termékek kézi összeszerelése

 A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú elektronikai végzettség
  • Forrasztástechnikai, elektronikai műszerész végzettség szakmai gyakorlattal
  • Forrasztási gyakorlat, kézi forrasztásban való jártasság
  • SMD és furatszerelt alkatrészek forrasztástechnológiai ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem és teljesítményarányos kompenzációs csomag
  • Rendszeres, változatos csapatépítő programok
  • Szakmai fejlődés

ELŐNYT JELENT:

  • Nyelvismeret (angol, német)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Szükséges

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem szükséges

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Debrecen

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen.