easyTRACK PROJEKT MENEDZSER - Budapest

GPS alapú flottamenedzsment rendszerünk és kapcsolódó szolgáltatásaink fejlesztésének koordinálásához, projekt menedzseri és üzleti elemzői feladatok ellátásához keresünk kollégát.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • piackutatás, üzleti elemzés
  • fejlesztési folyamatok összefogása, menedzselése
  • feladatok rendszerezése, végrehajtásának koordinálása és ellenőrzése
  • aktív piacbővítés

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felsőfokú üzleti és/vagy műszaki végzettség
  • fejlesztési projektek menedzselésében való legalább 5 éves jártasság
  • GPS alapú szolgáltatások piacának ismerete
  • erős vezetői kompetenciák
  • dinamikus, határozott, teljesítmény és sikerorientált személyiség
  • proaktív szemlélet
  • precizitás, minőségi munkavégzés
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos, kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem és teljesítményarányos kompenzációs csomag
  • rendszeres, változatos csapatépítő programok

ELŐNYT JELENT:

  • további nyelvek ismerete
  • legalább 1 járműkövetési szolgáltatótól biztosított referencia
  • nemzetközi tapasztalat
  • GPS alapú szolgáltatások üzleti fejlesztésében eltöltött legalább 5 éves tapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

A jelentkezéshez kérjük, küldj fényképes önéletrajzot valamint motivációs levelet angolul és magyarul az alábbi linken található "JELENTKEZÉS" gombra kattintva:

Tovább a profession.hu-ra >>>

Ragadd meg a lehetőséget és csatlakozz a TELL csapatához!